O Nas

Firma Home World jest niedawno powstałą organizacją, która wyłoniła się z przedsiębiorstwa TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik Sp. j Tech Med (TECH-MED), która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku. Takie doświadczenie to wielki atut. Od 70 lat jest nieprzerwanie uznanym producentem sprzętu medycznego. Może się pochwalić wieloma opatentowanymi konstrukcjami, które stanowią wkład firmy w rozwój polskiej Służby Zdrowia. Stworzyła sprawną sieć dystrybucji oraz sieć serwisową. Dzięki tym fundamentom może śmiało patrzeć w przyszłość. Dużą wagę przykłada do nowoczesnych form sprzedaży, dlatego możecie Państwo przeglądać jej ofertę w katalogu produktów na stronie www.techmed.pl.

Firma Home World powstała w odpowiedzi na gwałtownie rozwijający się rynek IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy). W niedalekiej przyszłości przeważająca ilość otaczających nas przedmiotów będzie podłączona do sieci Internet. Mimo wielu głosów bijących na alarm z powodu rozlicznych uzależnień od tej sieci to się wydarzy. Nie będziemy szczędzić wysiłków aby ten trend przyczynił się do poprawy jakości życia Naszych Klientów.

Wszystkie oferowane produkty posiadają nowoczesny interfejs pozwalający na komunikację między ludźmi i produktami, niezbędny w naszym proaktywnym świecie. Umożliwiają zarządzanie zdrowiem i urodą. W tym zakresie wykraczamy daleko poza profilaktykę i diagnozę ukierunkowaną na zdrowie. Nasza oferta połączonych z siecią Internet produktów oferuje i ułatwia prozdrowotny, świadomy styl życia, który obejmuje masę i analizę składu ciała, ciśnienie krwi, jej nasycenie tlenem i tętno, a także monitorowanie aktywności fizycznej i analizę jakości snu.

Tech Med jest również właścicielem znanych marek HI-TECH MEDICAL oraz KARDIO-TEST MEDICAL.